Vynovte a ochraňte si pohovku díky elastickému potahu!

Vynovte a ochraňte si pohovku díky elastickému potahu!

Ideální možností jak přeměnit zastaralou pohovku na vkusný a moderní kus nábytku je vsadit na elastický potah. Jde o praktické a rychlé řešení a to i bez nutnosti výraznějších investic, v porovnání s tím, co by vyžadovala koupě nového zařízení.

Pokud se vám již zunovala vaše sedací souprava, nezoufejte. Není vždy nutné, abyste si hned šetřili na nové zařízení nebo řešily náročné čalounění nábytku. Existuje vynikající a jednoduchý trik, díky kterému dostane váš gauč nebo oblíbené křeslo úplně jiný vzhled.
Jednou z dostupných možností je právě koupě elastického potahu. Díky tomuto doplňku můžete nejen vynoviť vaše zařízení, ale i ochráníte nábytek před znečištěním. Jde skutečně o praktické, moderní a efektní řešení, které ocení zejména domácnosti s malými dětmi či čtyřnohými mazlíčky.
Na rozdíl od běžné deky, elastický potah těsně obepne váš nábytek všemi směry a to bez nežádoucí deformace a potřeby neustálého napravování. Problémem nejsou ani různé velikosti a typy sedaček. Výrobci nabízejí skutečně široký sortiment produktů od potahů na menší dvoumístné gauče až po třímístné i složitější rohové sedačky. Kromě toho jsou na trhu dostupné i speciální potahy na samostatné křesla nebo taburetky.
Velkou výhodou elastických potahů je i to, že je lze kdykoliv jednoduše stáhnout a vyprat v pračce. Kromě výrobků ze syntetických materiálů jsou již v nabídce i potahy s vysokým obsahem bavlny.
Co se týče samotného designu potahů, vybrat si můžete dle vlastního vkusu ze široké barevné škály. Dlouhodobě se oblibě těší zejména praktické zemité tóny, ale dostupné jsou i svěží jasnější odstíny. V nabídce také najdete i moderní vzorované potahy.

Rada na závěr

Aby potah dokonale zapadl do interiéru, pomozte si při jeho výběru barevností vašich závěsů, případně koberce. Nezapomeňte ani na dokonale sladěné polštáře, které celé zařízení navíc příjemně zútulní.
Více produktů z kategorie Sedací nábytek najdete v našem katalogu.